X
Menu
X

Prisliste 2021

Priser pr. døgn i DKK

Overnatning campingLavsæsonHøjsæson
26/3 - 18/6 & 16/8 - 12/919/6 - 15/8
Voksen7382
Barn 0-11 år4045
Strøm 3737
Pladsgebyr040
Hund00
Dagsgæster1010
Quikstop fra kl. 20 - 08 incl. 2 voksne ex strøm110140
WIFI  pr dag/uge15/8015/80

Miljøgebyr 2,50 kr. pr. person pr døgn

Seniorrabat (fra 60 år) på 20 % gives ved ophold på min. 4 dage i april, maj, juni (lavsæson) og september måned.

PÅSKE TILBUD: Bo 4 nætter betal for 3, eller bo 7 nætter betal for 5.

Tilbud kan ikke kombineres med andre tilbud eller pakkeløsninger og er excl. el.

Opladning af el-bil er ikke tilladt i strømpakken.

 

 

Standard hytteLavsæson MellemsæsonHøjsæsonUge 30
 26/03 - 4/06 og 15/08 - 12/0905/06 - 25/06 og 08/8-14/8

26/06 - 23/7 og 1/8 - 07/08

24/7 - 31/7
Pris pr. uge2300280039954500
Pris pr dag395450675750
     
     
     
Hytte med bad og wc Lavsæson MellemsæsonHøjsæsonUge 30
 26/03 - 4/06 og 15/08 - 12/0905/06 - 25/06 og 08/8-14/826/06 - 23/7 og 1/8 - 07/0824/7 - 31/7
Pris pr. uge4000460056005800
Pris pr dag600675udlejes lørdag-lørdagudlejes lørdag-lørdag

Udlejning af luksus hytte i forbindelse med weekend er min. 2 nætter. Hytterne efterlades i rengjort stand ved afrejse.  Små kæledyr er kun tilladt i standard hytter (gebyr kr. 50,- pr. døgn), skal oplyses ved bestilling. Rygning i hytterne er ikke tilladt.

Miljøgebyr kr. 2,50 pr person pr. døgn. Priser er excl. elforbrug. 

CampingvognLavsæson MellemsæsonHøjsæsonUge 30
 26/03 - 4/06 og 15/08 - 12/0905/06 - 25/06 og 08/8-14/826/06 - 23/7 og 1/8 - 07/0824/7 - 31/7
Pris pr. uge3500410055005800
Pris pr dag575675udlejes lørdag-lørdagudlejes lørdag-lørdag

Husdyr må ikke medbringes i campingvognen. For dem der har deres kæledyr med er campingvognen ikke en mulighed. Miljøgebyr kr. 2,50 pr person pr døgn. Priser er excl. elforbrug.

Campingvogn efterlades i rengjort stand ved afrejse. Rygning i campingvognen er ikke tilladt.

 

 Sæson pladser

2021

Helårsplads

26/3 - 12/9

Forårsplads

26/3 - 20/6

 

Efterårsplads

9/8 - 13/9

Husstand incl. børn under 18 år8800  *3500 1750
Elforbrug pr. kwh3,753,753,75
Gæstekort - dagsbesøg375275125
Ekstra voksen - overnatning1100500300
Barnebarn - overnatning450250150
Miljøgebyr1004030
WIFI350200150
Vinteropbevaring550 550550

*Spar 100.- ved indbetaling af hele beløbet senest den 1. februar

Ledige helårs fasligger pladser: ring på 9888 1512 eller mail til info@guldagercamping.dk

Online Booking - Guldager Camping